Son Haberler
Anasayfa » 2014 » Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2014

Mustafa Sarıgül’ün malvarlığı lisetesi

Mustafa Sarıgül'ün malvarlığı lisetesi

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün, çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere kendi üzerine 15 gayrimenkulü olduğu ortaya çıktı. GAYRİMENKULLERİN ÇOĞU ŞİŞLİ’DE 1999’da Şişli Belediye Başkanlığına seçilen Sarıgül’ün ortaya çıkan malvarlığını çoğunu son 10 yılda alması dikkat çekti. Gayrimenkullerin çoğu Sarıgül’ün belediye başkanlığı yaptığı Şişli’de bulunuyor. İŞTE O GAYRİMENKUL LİSTESİ 1) İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi’nde 1998 yılında alınmış bin 271 metrekarelik bina 2) ... Devamını Oku »

SALİH TUNA MUSTFA KEMAL DİNİ KULLANDI;

SALİH TUNA MUSTFA KEMAL DİNİ KULLANDI; Siz (Kemalistler ) hangi Atatürk’ün izindesiniz: 1923 öncesimi 1924 sonrasımı? Milli Mücadele yıllarında (1923 öncesi ) şeyhlerle müritlerle omuz omuza düşmanla vuruşan Atatürk’ün mü izindesiniz, “Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz…” diyen Atatürk’ün mü? Balıkesir’de, Zağanos Paşa Camii’nde 7 Şubat 23’te hutbe irat eden veya “Kanun-i Esasimiz (devletin anayasası) Kuran-ı Kerim’dir”  diyen (1924 ... Devamını Oku »

Che Guevara’nın Çantasından Nutuk Çıktı mı?

Che Guevara'nın Çantasından Nutuk Çıktı mı?

Che Guevara yakalanıp öldürüğünde çantasından Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuğunun bulunduğu yalanı yıllardır internette mail olarak dolanmakta ve bu yalan artık o hale geldi ki tarihsel bir gerçekmiş gibi insanlar tarafından kabul edilmekte. Google’da konuyu aratınca karşımıza çıkan tüm sitelerde, mail olarak dolaşan aynı yazıyı görmekteyiz.Herkes araştırmadan,doğruluğunu kabul edip yazıyı sitesine koymuş. Belge,kaynak,dayanak,ispat hiçbirisi yok. Hatta bazı sitelerde yazıya eklemelerde bulunulmuş ... Devamını Oku »

M.Kemal´e neden minnettardir ki Israil Halki

Israil de bir Atatürk Büstü var ve yukarıda bu Büstün üzerinde hayretle okudugumuz israil halkı sana sonsuza dek minnettar kalacaktır söz yazili. israil´deki Atatürk Büstü Düşündürücü ifadeler… Burası konsolosluk mu yoksa İsrail’de başka bir yer mi şu ân tam emin değiliz, ancak wikimedia’ya yüklenmiş olan bu dikili taşresminin altındaki ifâde gâyet dikkat çekici: “İsrail Halkı sana ebediyyen minnettardır” Atatürk´e neden ... Devamını Oku »

Mustafa Kamal mason localarını kapattı “yalanı”

Masonik Halk Evleri ve Mason Localarını Yalanı; MASON LOCALARINI KAPATTI DİYENLERE.. , MASONLAR PARALARINI ankara halkevlerinde SAKLAYABİLİYOR. Anadolu Ajansı 10 Ekim 1935 tarihinde gazetelerin merkezlerine şu önemli haberi geçiyordu: “Türkiye Mason cemiyeti, memleketimizin sosyal tekamülü ve günden güne artan muazzam terakkilerini nazarı itibare alarak faaliyetlerine nihayet vermeyi ve bütün mallarını memleketin sosyal ve kültürel kalkınmasına çalışan Halkevlerine teberrüü muvaffak görülmüştür.” ... Devamını Oku »

MUSTAFA KEMAL MASONLARIN YÖRÜNGESİNE NASIL GİRDİ!

MUSTAFA KEMAL MASONLARIN YÖRÜNGESİNE NASIL GİRDİ! -Atatürk’e Mu kıtsı hakkında bilgi ve raporlar sunan Tahsin bey, Uygurların Mu kıtasından Ortaasya’ya gelen Türklerin ataları olduklarını -Dünyaya medeniyetin Ortaasya’dan Uygurlardan dağıldığı görüşleri açıklandı. -Bu görüşleri savunmak üzere Türk Tarih ve Dil Kurumu kuruldu. – Churchwood bir mason idi. V çalışmalarının kaynağı masonik esoterizme (sırlara) ve sembollere dayanıyordu. -Atatürk masonların yörüngesine girdi.  yanıltıldı! ... Devamını Oku »

DAVID BEN GURION MUSTAFA KEMAL AYNI AMACA KOŞUYOR!…?

DAVID BEN GURION İSRAİL’IN KURUCUSU İSRAİL’IN ATATÜRK’Ü İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDE ÖGRENİM GÖRMÜŞTÜR DAVID BEN GURION MUSTAFA KEMAL AYNI AMACA KOŞUYOR ? “Atatürk İslami Selamlaşmayı Bile Yasakladı” Bunları söyleyen müslüman olsaydı epeyce başı ağırırdı… İstanbul Üniversitesi, Osmanlı’nın Filistin’den kovduğu İsrail’in kurucusu Siyonist David Ben Gurion’u, rektörlük binasında düzenlediği bir sempozyumla andı. Sempozyuma İstanbul üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Tankut Centel, ... Devamını Oku »

Yahudi-Masonluk Nedir

  Uluslararası bir menfaat kuruluşu. Bünyesine özel vasıflı ve seçkin insanları alarak geniş bir teşkilatlanma içerisine giren masonlar, dünyanın hemen her yerinde seslerini ve etkilerini duyurmuşlardır. Masonluk, Yahudiliğin gizli faaliyet gösteren bir örgütüdür. Bütün rütbelerini, sembollerini muharref Tevrat’tan almıştır. Giriş törenleri Tevrat doktrinine uygun olarak yapılır. Masonlar, Yahudilerle olan bağlarını sürekli inkâr etmekte ve onlarla hiçbir ilişkilerinin olmadığını iddia etmektedirler. ... Devamını Oku »

-MUSTAFA KEMAL’IN MASONLUK BELGESI;

Ataturk Anadolu’dan sorumlu (yahudi) mason (merkezli)bir askerdi En az 5.000 yillik Masonlugun kurallarinda masonik davetiye yoktur. Bunun yerine su yol izlenir : ustad mason mason olmasini istedigi mason olmayan kisiye soyle bir teklifte bulunur : “Mason olmak istediginiz takdirde size yardimci olabilirim..” Yani mason olmayan biri mason olmayi istemedikce mason olarak kabul edilmez. Yani degil birisini kendisinden habersiz mason uye ... Devamını Oku »