Son Haberler
Anasayfa » 2014 » Temmuz

Aylık Arşiv: Temmuz 2014

Kılıçdaroğlu’nun tıpış tıpış sözü sosyal medyada

KILIÇDAROĞLU’NUN “TIPIŞ TIPIŞ” SÖZÜ ALAY KONUSU OLDU Burada bir konuşma yapan CHP lideri, parti içinde Ekmeleddin İhsanoğlu’na yükselen itirazlara yanıt niteliğinde açıklamalarda bulundu ve tatilcilere seslendi. Konuşması sırasında seçmenlere “tıpış tıpış sandığa gideceksiniz” şeklinde çağrıda bulunması, sosyal medyada alay konusu oldu. “Yıllarca bize ‘dağdaki çoban, koyun’ diyenler; bugün laiklere, Kemalistler’e ‘Tıpış tıpış sandığa gideceksiniz’ dedi.” #KoyunlarTıpışTıpışSandığa Google Aramalarırifki komik sozler Devamını Oku »

Sosyal Medyada ki En İyi 3 Kemalist Sazanlığı

Bu aşağıda yer alan bilgiler tamami ile yalandır. Yaratılan çakma bir lideri yüceltmek için yine çakma kahramanlıklar ve sözler gerekiyor. Bunlarla iligi belge, kaynak, dayanak, ispat hiçbirisi yok. 1) Katy Perry: Keşke ATATÜRK amerikan olsaydı , ozaman amerika daha adil bir ülke olabilirdi. (Kimi yerlerde “Keşke ATATÜRK İngiliz olsaydı” diye de geçebiliyor. Yalan olunca karışabiliyor:) Örnek Sazanlıklar:   2) Jennifer ... Devamını Oku »

Atatürk’ü Dindar Göstermeye Çalışanlar Var

Tarihi sevdiren adam Tarihçi yazar Yavuz Bahadıroğlu Yeni Akit gazetesindeki köşesinde Atatürk ile ilgili anlatılan ve hikayeleştirilen tarihi bir konuyu tarihi belgeleriyle ortaya koydu ve “Yakın Tarihin Yalanlarını” bir kez daha tescilledi. “Bir kuyruklu yalan daha!” başlıklı yazısında Bahadıroğlu, Atatürk’ün başrolde olduğu tarihi bir kurgunun yalan olduğunu tarih, kanun ve belgeleri açıklayarak masaya yatırdı. Yavuz Bahadıroğlunun O yazısı ; İnternette ... Devamını Oku »