Son Haberler
Anasayfa » 2014 » Kasım

Aylık Arşiv: Kasım 2014

Türkiye’deki Yahudiler ve Masonlar-Tüm Linkler;

Türkiye’deki Yahudiler ve Masonlar-Tüm Linkler; T.C. kurulmadan önce itilaf devletleri ile anlaşma yapıldı. gizli antlaşmalar yapıldı. anlaşmada ; ülkenin yeraltı zenginliklerine ,100 yıl boyunca değerli yeraltı maden ve kaynaklarını kullanamayacağına ilişkin bir maddenin lozanda imzalandı. Petrol alımı ve kullanımı avrupa petrol şirketleri ile tüketilecek, araplardan direk alınmayacak (halen daha bu geçerlidir) İslami görünüm ve yaşam tarzı derhal terkedilecek,Gayri müslimler (yahudi ... Devamını Oku »

ABD’nin yetiştirdiği bir isim başbakan olmuşsa, en kritik bakanlar mutlaka ya robert koleji mezunu ya Galatasaray sultanisi mezunu bir isim olmuştur.

ABD’nin yetiştirdiği bir isim başbakan olmuşsa, en kritik bakanlar mutlaka ya robert koleji mezunu ya Galatasaray sultanisi mezunu bir isim olmuştur. Biz, kendi ülkemizde kahramanlarımızı kaydını tutamadık ama unutma gözümüzden kaçan bir tane bile hain olmamıştır.!Hepsini tek tek arşivledik. Bu (yazıyı) okurken göreceksin ki yüz yıl boyunca ne zaman ABD’nin yetiştirdiği bir isim başbakan olmuşsa, en kritik bakanlar yani Maliye, ... Devamını Oku »

Türkiye’de Sabetayistler listesinde siyasilerden gazetecilere, askerlerden işadamı ve sanatçılara, yazarlardan televizyonculara kadar bir çok ünlü isim yer alıyor.

Türkiye’de Sabetayistler listesinde siyasilerden gazetecilere, askerlerden işadamı ve sanatçılara, yazarlardan televizyonculara kadar bir çok ünlü isim yer alıyor.Türkiye’de hepimizin tanıdığı Yahudi Ünlüler kimler? İşte cevabı… İşte Sabetayist Siyasiler; Rahşan Ecevit, İsmail Cem, Tansu Çiller, Şükrü Sina Gürel, Ercan Karakaş, Bülent Tanla, Coşkun Kırca, Kemal Derviş, Cavid Bey, Nuri Conker, Ahmet İsvan, Osman Kibar, Hayrettin Erkmen, Turan Güneş, Sebati Ataman, Emre ... Devamını Oku »

TSK’nın %90’nını (üst kadroları) Yahudi veya ermeni generaller oluşturmakta.

Üst rütbeli Mason Komutanlar; TSK’nın %90’nını (üst kadroları) Yahudi veya ermeni generaller oluşturmakta. Orgeneral Cevdet Sunay, Orgeneral Emin Fahrettin Özdilek , Orgeneral Refik Tulga, Orgeneral Necdet Üruğ, Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı (Refahyol Hükümetinin yıkılması sürecinde TSK Genelkurmay Başkanı ,Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu ,Orgeneral Hilmi Özkök ,Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Orgeneral İlker Başbuğ ,Oramiral Nejat Tümer, Orgeneral Osman Sedat Celasun, Oramiral Bülent Ulusu ... Devamını Oku »

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD-ÇEV -ÇYDD) Türkiye’de Hıristiyan Protestan misyonerliği yapmaktadır.

Genelkurmay Başkanlığı Özel Kuvvetler Komutanlığı’nın Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV-ADD,ÇYDD) hakkındaki istihbarat raporunda vakfın, “Atatürkçülük maskesi altında abd (hırıstiyan) misyonerliği yaptığı” belirtildi.  Derneklerin yönetim kurumlarında Emekli büyük elçiler ve generaller var; Genelkurmay Başkanlığı Özel Kuvvetler Komutanlığı’nın Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV-ADD,ÇYDD) hakkındaki istihbarat raporunda vakfın, “Atatürkçülük maskesi altında abd (hırıstiyan) misyonerliği yaptığı” belirtildi. Derneklerin yönetim kurumlarında Prof. Dr. Türkan Saylan’Gülseven Yaşer, Org. ... Devamını Oku »

İslam ve türk düşmanı (yahudi) Orgeneralleri saymakla bitiremeyiz..

İslam ve türk düşmanı  Orgeneralleri saymakla bitiremeyiz.. Org.Çetin doğan…Org.Teoman koman…Org.Tuncer kılınç…Org.Şener eruygur…Org.Güven erkaya…İslam ve türkiye düşmanı Orgeneralleri saymakla bitiremeyiz…Bu alçaklar nerden yetişiyor,kim bu kanı bozuk aşağılık herifler…Nerden içimize sokuldular…PKK karakollarımızı basarken,onlar nerde kuran öğretiliyor,nerde kuran kursu var,kim cumaya gitti, nerde ilahi okunuyor,tek dertleri müslümanlar…Bu kinleri neden??? Tümgeneral Mustafa bakıcı PKK yardımıyla yurt dışına kaçar,genel kurmayın gizli bilgilerini götürür israilli ajanlara ... Devamını Oku »

Bütün üst kadrolar ya gizli yahudi ya gizli ermeni çıkıyor;

Bütün üst kadrolar ya gizli yahudi ya gizli ermeni çıkıyor.Bu nasıl peygamber ocağı; Orgeneral Mehmet Yaşar Büyükanıt’da sebatayist (yahudi) çıktı.Sabetaylar, halkımızın bildiği üzere aslen Yahudi asıllı oldukları halde, içinde bulundukları toplumda menfaatlerini korumak ve devletin etkili makamlarına yükselmek için, inançlarını, soylarını, ibadetlerini ve birlikteliklerini gizli olarak sürdüren 300 yıllık bir Yahudi tarikatının(mason) mensuplarıdır.Milliyet, 29 Ağustos 2008 Bazı üst düzey komutanların, ... Devamını Oku »

Mason: Büyük Kulübe Üye Generaller

1882’de kurulan, iş adamı, siyasetçi ve sanatçıları bünyesinde barındıran Büyük Kulüp, genelkurmay başkanlarının üye olması ile de gündemden düşmüyor. Üç eski genelkurmay başkanı İsmail Hakkı Karadayı, Hüseyin Kıvrıkoğlu ve Yaşar Büyükanıt oradaydı. Emekli generallerden de Cumhur Asparuk, Necati Özgen, İlhan Kılıç, Necdet Timur göze çarpanlar arasındaydı. Emekli Orgeneral Çevik Bir ile Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Salim Dervişoğlu zaten rakip listelerden ... Devamını Oku »

Selman Kayabaş -Operasyon Kitabının Özeti.

Bu yazımda Devlet-i Aliyye’nin (osmanlı devletinin) yıkılışını ve Sultan Abdülhamid’in tahtan nasıl ve neden indirildiğini okuyacaksın. Bu yazılanları daha önce hiç duymamış olman,üniversitede ve sonrasında yüzlerce tarih kitabı okumana rağmen bu gerçeklere hiç bir yerde rastlamamış olman sana iki şeyi anlatmalı ; Birincisi biz hala daha (1945’e kadar İngiltere’nin 1945’ten sonra abd’nin) Sömürge Kabinesi’nin (Fulbright Eğitim Komisyonu) belirlediği eğitim sistemiyle ... Devamını Oku »