Son Haberler
Anasayfa » 2015 » Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2015

Ey zavallı Kemalistler! ‘’O olmasaydı, bizi kurtarmasaydı’lardan ne zaman vazgeçeceksiniz?

2.Dünya savaşı sonrası Almanya’nın 4’e bölünmüş hali; Şimdi gelelim ”o olmasaydı saçmalığına” o bu o olmasaydı…” saçma iddiasının gerçekçi ve kabul edilir bir yanı olması için başka örnekler gerekiyor. tam aksine tersini ispatlayan Almanya örneği var. Almanya 2nci dünya savaşı sonrası Almanya’nın 4’e bölünmüş hali… o almanya ki , Paris’i ele geçirmiş londra’yı bombalamış. .. etrafındaki bütün ülkelere saldırmış , ... Devamını Oku »

Türklerin atası M.Kemal değil, bu milleti ona düşman etmeyin.

Türklerin atası M.Kemal değil, bu milleti ona düşman etmeyin. Kemalist ideologlar toplumdan bedel istiyorlar. Olmayan minnetin bedeli! “Atatürk olmasaydı babanız belli olmazdı” sözünden milletin nasıl da tiksindiğini görmek istemiyorlar. Bu söz, kendileri de dahil 76 milyonluk milletin tüm bireylerine büyük hakarettir. Ecdada saygısızlıktır. Seyit Onbaşı’ya, Fevzi Çakmak’a, Kazım Karabekir’e, Nene Hatun’a, Sütçü İmam’a, Çanakkale’de hoşaf-ekmek yiyen Mehmetler’e hakarettir. “Rant” yiyeceksiniz ... Devamını Oku »

M.Kemal Hilafet Paralarını Gasp Etti.

M.Kemal Hilafet Paralarını Gasp Etti. Kurtuluş savaşında,Hindistan Müslümanlarının dişlerinden tırnaklarından artırarak Kızılaya (o zamanki adıyla Hilal-i Ahmer Cemiyetine) yaptıkları 300 bin lira tutarındaki yardım.maliye kayıtlarına dahi girmeden mustafa kemal paşanın emrine tahsis edilmiştir. O parayla mustafa kemal iş bankasını kurmuş ve ortağı olmuştur. Kaynak; Tarihçi,Türkolog , Mustafa Armağan-Mustafa Armağan.Küller Altında Yakın Tarih.sayı.4,sayfa ,108. Atatürk’ün bakanlarından Dr. Rıza Nur’un hatıralarının 903. ... Devamını Oku »

“Sevgili Atatürkçüğüm” kitabının Özeti;

“Sevgili Atatürkçüğüm” kitabının Özeti; İlk öğretim yıllarından başlayarak. hayatın her evresinde insanlara atatürk’ü kemalizmi, nasıl empoze edildiğini anlatan çok kaliteli bir kitap. içinde çok değerli bilgiler barındırıyor. .Sonra; İlk öğretim çocukları üzerinde bilgi üniversitesinde yapılan bir master tezi olan bu eser ilk öğretim çocuklarına resmi ideoloji tarafından ne kadar sorunlu bir lider profili çizildiğini de gözler önüne seriyor. bilhassa çocukların ... Devamını Oku »