Son Haberler
Anasayfa » Genel » Duyuru: Sitemizin Alper Terzioğlu isimli şahısla bir ilgisi yoktur.

Duyuru: Sitemizin Alper Terzioğlu isimli şahısla bir ilgisi yoktur.

Alper Terzioğlu twitterda M.Kemal aleyhine sözler yazmasıyla nam salan birisi. Alper Terzioğlu isimli şahıs twitter profiline sitemizin linkini yazmış. Bizim bu şahıstan, sitemize gelip hakaret eden, küfür eden ‘insanlar’ dolayısıyla haberimiz oldu. Kendisiyle herhangi bir ilgimiz, alakamız, bağlantımız yoktur. Kendisinden de profilinden sitemizin ismini çıkarmasını rica ediyoruz.

Google Aramaları

 • milli mücadele dönemi
 • 10 kasım ile ilgili çizilen resimler
 • alper terzioğlu
 • atatürk inkılapları ile ilgili gazete başlıkları
 • ankara palas
 • eski gazeteler
 • bilinmeyen atatürk fotoğrafları
 • duyuru
 • sevr anlasmasi haritasi
 • necip fazıl

8 yorum

 1. Benim anlamadigim sey su O adam sizin sitenizi Kötülemediki Aksine sitenizin bir anlamda tanitimini Gönüllü olarak yapmis, Bundan neden rahatsiz oldugunuzu anlamadim, Ayrica ben Alper Terzioglu Sayesinde bu siteden haberdar oldum ve severek sizi takip ediyorum,Alper Terzioglu’nun M Kemal hakkinda yazdiklari Sizinde SIK SIK Kaynak olarak gösterdiginiz Dr Riza Nur’un Hatiratlarinda yazanlardi, Sizin bu duyuruyu yapmis olmaniz Misoynunuzu Zedeledi bence biz sizi Dogrulari yaziyorsunuz diye Alper bey sayesinde tanidik onun sayesinde bu siteden haberdar olan 30.000 kisi oldu bence vicdansizlik yapmissiniz bu duyuruyu yapmakla Kaldiki Alper bey bu site benimdir demedi sadece sizin sitenizi kaynak olarak gösterdi binlerce kisi bu sayede sitenizden haberdar oldu.. sizin bir anlamda tanitiminizi yapmis oldu hemde gönüllü olarak… Bu Duyuru son derece Sevimsiz olmus gercek’ten üzüldüm Bundan sonra bu siteden hic bir yaziyi okuyup paylasmayacagim siz size destek olan tanitiminizi yapan kisileri boyle afise edip Karalama politikasina girebiliyorsaniz sizin guvenililirliginizden süpheye düsülür bunu asla unutmayin Selam ve Dua ile Allah’a emanet olun…

 2. bu ne gerzekçe bir açıklama,alperin yaptığı reklamı para verseniz yapamazdınız,nasıl site yöneticliğidir bu..?

 3. gerzek kelimesinden dolayımı yorumumu bekletiyorsunuz?

 4. Alper Terzioğlu twitterda cevap yazmıyor bana artık.Küstü galiba 🙂

 5. Mesajlarımı yayınlarsınız umarım.

 6. Fötr yahudi işi imiş Atatürk yahudi işini zorlamış öyle diyor Amper Terzioğlu.Peki kendisi kravat ile foto çektirmiş profil resmi yapmış.Kravat ne işi onuda mı zorla taktılar sana?

 7. gürsel başdemir

  @emrefx
  salak salak yazı yazmışsın fötr şapka müslümanlar neden takmaz kravat takarlar ceket pantolon giyerler bilmeden yazıyorsun bir mesele hakkında bilgin varsa konuş

 8. Dünyanın hiç bir medeni ülkesinde kanunla korunan bir devlet adamı yoktur.Olamaz ve olmamalıdır.Ama bizim ülkemizde var.O zaman sormak gerekir .Neden siz bir devlet adamını kanunla korumak zorunda kaldınız ve hala bu korumayı sürdürüyorsunuz.Bu şüpheli bir durum değil midir?
  M.Kemal Paşa niye kanunla korunur.M.Kemalin annesi,babası,ailesi,soyu,çocukluğu,gençliği,eğitimi,görevleri ve son olarak da ölümü hep ama hep tartışma konusu olmuştur ve olmaya devam ediyor.
  Yapılması gereken hakikatlerin ortaya çıkarılmasını sağlamaktır.Tarafsız,İlim insanı vasıflarını taşıyan yerli ve yabancı bilim adamlarından oluşturulacak bir heyet ile bu mesele ele alınarak bir insan olan ve bugün tarihe mal olan M.Kemal Atatürk’ün üzerindeki sır perdesi kaldırılabilir.
  Bu ülke artık bu tartışmaları taşıyamıyor.MiKemalin istismarı,sömürüsü son bulmalı tarihi bir şahsiyet olarak tarihe mal edilmelidir.
  Devlet Kemaliizm denilen ve faşizmin yerli versiyonu olan bu ideolojiden arındırılmalıdır. kemalizm özelleştirilmeli ,M.Kemal Paşayı sevenler,ona bağlı olanlar ilkelerini ve ideolojisini benimseyenler,onu bir ilah olarak kabul edenler ve hatta ona tapanlar vakıf,dernek,örgüt her ne ad altında ise faaliyette bulunsunlar.Ve bu mesele böylece çözülsün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*