Son Haberler
Anasayfa » Mustafa kemal bir kahraman mıydı-Tüm Linkler ; » Ey zavallı Kemalistler! ‘’O olmasaydı, bizi kurtarmasaydı’lardan ne zaman vazgeçeceksiniz?

Ey zavallı Kemalistler! ‘’O olmasaydı, bizi kurtarmasaydı’lardan ne zaman vazgeçeceksiniz?

10462354_403037969871177_1348945661904707746_n

2.Dünya savaşı sonrası Almanya’nın 4’e bölünmüş hali;

Şimdi gelelim ”o olmasaydı saçmalığına” o bu o olmasaydı…” saçma iddiasının gerçekçi ve kabul edilir bir yanı olması için başka örnekler gerekiyor. tam aksine tersini ispatlayan Almanya örneği var. Almanya 2nci dünya savaşı sonrası Almanya’nın 4’e bölünmüş hali… o almanya ki , Paris’i ele geçirmiş londra’yı bombalamış. .. etrafındaki bütün ülkelere saldırmış , 2. dünya savaşını başlatmış …ve 2 yenilgide bu (resimdeki) hale gelmiş…. ama ingilizi ABD lisi, fransızı 4-5 sene içinde çekilmiş bir başka anlamı ile ”geldikleri gibi gitmişlerdir”!!! ve asla ; evet ASLA bir kurtarıcı ATaalman çıkmamış! hemide 2nci dünya savaşı başlatan Almanya da! 

Ey zavallı Kemalistler! ‘’O olmasaydı, bizi kurtarmasaydı’lardan ne zaman vazgeçeceksiniz?

Ya da artık farkında olmadan Siyonistlerle işbirlikçi olduğunuzu ne zaman anlayacaksınız? bu Türk,Müslüman hatta insan düşmanı yobaz zihniyetten artık vazgeçin..!

Merak ediyorum acaba osmanlı parçalandıktan sonra Suriyeyi kim kurtardı ? Millet savaşmı verdi siyonistlere karşı.? Osmanlıdan sonra Irakı kim kurtardı siyonistlerden ? Hicazı kim kurtardı ? Yemeni kim kurtardı ? Libyayı kim kurtardı ? Msırı kim kurtardı ? Fas’ı, Cezayiri, Tunusu kim kurtardı ? anlamıyormusunuz hala ? Bu ülkeler nasıl kurtulduysa tertemizce Türkiyede okadar kurtuldu !!!! Biz hiçbirşey yapmadık. Atatürk hiçbirşey yapmadı..Irakın sınırını kim çizdiyse T.C’ninde sınırını O çizdi. Suriyenin, Libyanın, Mısırın sınırını kim çizdiyse T.C’ ninde sınırını O çizdi.Düşünün bir, Irak, Suriye, Yemen, Hicaz, Mısır vb bunların hepsi Osmanlının vilayetleriydi. Tam 600 yıl bizim vilayetlerimizdi..Ve söylüyorum; Irakın Suriyenin Mısırın düzenini rejimini kim kurduysa Türkiyeninde rejimi O kurdu. Şimdi dersiniz ki;

‘’Avrupalılaşmasaydık bugün cahil,cuhal,köhne,ve hala yerimizde din ile sayıyor olurduk.’’ diye serzenişlerinizi duyar gibiyim.? Peki kimsenin haberi varmı Abdülhamit’in Japonya cumhurbaşkanına yürüyen ve ezan okuyan,konuşan bir kurmalı ROBOT hediye ettiğini? Bilmezsiniz,çünkü bilemezsiniz.işiniz gücünüz ancak araştırmayıp muhalefet yapmak.Ama biz biliyoruz işte.Çünkü biz araştırıyoruz güzel kardeşim. Bizim FARKımızda burda zaten..

Pekii, ben size bir şey söyleyeyim. Bu ingilizler, Fransızlar,İtalyanlar, Yunanlar gitmeseydi de,ülkemize tamamen sahip olsalardı, kalsalardı ne yaparlardı Allah aşkına.? Bak güzel kardeşim, Bak kandırılmış bacım;

İngiliz bu millete Kuran’ı yasaklayamazdı, İngiliz bu ülkede idam edilen Menderes dönemine kadar ezanı türkçe okutamazdı, ingiliz bu ülkede dini köhneleştiremezdi, İngiliz kendi yumruğuyla hilafeti kaldıramazdı..Şeriatı kaldıramazdı..Erkeği kadın, Kadını erkek yapamazdı,Atesit yapamazdı vb bunların hiçbirisini bu millet, bir ingiliz şerefsizine ölümü pahasınada olsa asla yaptırmazdı tamam mı !

Ama M.kemal ve ismet İnönü ve onun gibi düşünen insanlar ordumuzuda kandırdılar, milletimizide kandırdılar,hilafetide kaldırdılar,1950’li yıllara kadar ezanı türkçede yaptırdılar, peygamberimizin ‘’sarık meleklerden gelmedir,takın’’ dediği sarığıda kaldırdılar, arapçayıda kaldırdılar,Ateistte yaptılar,travestide yaptılar,terörüstte yaptılar, yaptılar da yaptılar..

Ulan o kadar yaptılar ki; aynı dönemde komunist Rusya tam bir Komunist devrim yaptı ama kiril alfabesini değiştirdmedi, ANLAYABİLDİN Mİ şimdi amcaoğlu ?!!

İşte sizin uğruna Atasını savunduğunuz, T.C Projesi böyle kuruldu…Unutmadan bugün 10 Kasım.Allah Kemalistlerin Ata’sının Ruhunu Şad Etsin,Günahlarını da affetsin.Büyük BELA’lar açtı başımıza büyüükk…

bu iddiaları 3 ayrı tarih bilimci tarafından kaynak göstererek ispat etmeye çalışacagım zaten bilinen şeyler bunlar ama bu zamanda gençlik kitap okumak yerine böyle videolar izlemeyi tercih ettiğinden inşalllah faydalı olur;Daha fazla bilgi için şu linklere bakabilirsiniz;

Türkiyeyi Kimse Kurtarmadı!

1nci Bölüm;https://www.facebook.com/video.php?v=707327442656170

2nci Bölüm;https://www.facebook.com/video.php?v=707331509322430&saved

Oku; http://yakintarihimiz.org/tcbir-ingiliz-siyonizm-mason-projesidir.htmlGeldikleri Gibi Giderler. Çünkü Ben (m.kemal) Varken Kendilerine Gerek Olmadığını Anladılar. (K. Atatürk) gibi palavralarla Eğitim sisteminde ilkokul dan beri yeni yetişen genç nesillerin beyinleri yıkanır.Türk milletinin ve ülkesinin neyi kurtarıldı? İşgalci düşmanlar işgallerini devam ettirselerdi ne yaparlardı?http://yakintarihimiz.org/geldikleri-gibi-giderler-cunku-ben-m-kemal-varken-kendilerine-gerek-olmadigini-anladilar-k-ataturk-gibi-palavralarla-egitim-sisteminde-ilkokul-dan-beri-yeni-yetisen-genc-nesillerin-beyinleri-yi.htmlMustafa kemal bir kahraman mıydı-Tüm Linkler ;http://yakintarihimiz.org/mustafa-kemal-bir-kahraman-miydi-tum-linkler.html

TC’Bir İngiliz Siyonizm Mason Projesi’dir.

http://yakintarihimiz.org/tcbir-ingiliz-siyonizm-mason-projesidir.html

Google Aramaları

 • masonlar
 • zavallı kemalistler
 • atatürk bizi kurtarmasaydı
 • kim lardan
 • kim bu kemalistler
 • kemalizm çakılmış beyinler
 • ey zavallı insan
 • atatürk türkiyeyi kurtarmasaydi ne olurdu
 • ataturk turkiyeyi kurtarmasaydi
 • Atatürk bizi kurtardı bölümleri göster bölümleri

2 yorum

 1. Kemal Usal Karagözoğlu

  M.K. Atatürk; Fevzi Çakmak, Refet Bele, Sakallı Nuretin Paşa, Kazım Karabekir, Rauf Orbay, Ali Süavi, İzzet Çalışlar, diğer birbirinden değerli Paşalar, Kurmaylar ve Topal Osman, Çerkez Ethem gibi İstiklal Savaşının kahramanlarında olan askeri yetenek yoktu. Çanakkale savaşlarında emrindeki üç alayı çok kötü sevk ve idaresinden dolayı ölüme götürmüştür. Alman Genel Kurmayı onu görevden alarak daha fazla kayıba son verdi. İngilizlerin ve Rothschild’lerin emirlerini yerine getirerek, dikte edilen devrimleri yerine getirdi. Çerkez Ethemi oyuna getirdi,Topal Osman gibi kahramanıda kalleşce katlettirdi, Savaşın gerçek kahraman Paşalarına yok İzmir suikastı, yok mecliste yan baktı, karşı çıktı diye idama kadar giden cezalar verdirdi. Kaźım Karabekir, Rauf Orbay, Sakallı Nurettin ki harbiyede hocası bunlardan sadece bir kaçı. Buraya sığmayacak kadar bir çok kahramanıda astırdı. Yapdığı Devrimler ve özellikle Harf Devrimi ile ülkenin bilgi hafızasını sildi. Hocalar, düşünürler, bilim adamları ve ulema uzun bir süre boşlukta asılı kaldılar. Hiçbir dil yazılı hale geçtikten sonra değiştirilemez; İsrail, Japonya, Rusya, Çin devletleri en zor dilimizi değiştirelim demediler ama teknoloji ve ilimde en öndeler. Yavuz Sultan Selim gibi dünya imparatorunun aldığı HALİFELİK gibi olağan üstü önemli bir yetkiyi lav etti. İngilizlerin arab ve müslümanlık dünyasına hakim yani petrolünde patronu olmamızdan korktukları için Churcill arab topraklarını petrol zenginliklerine ve Kraliyetin menfaatlerine göre çizmeden evvel Atatürke Halifeliği bitirtti. Helal olsun görevini ve kendi ülkesini düşünerek yaptı.

 2. Kemal Usal Karagözoğlu

  Annemi, babası ve amcası Çanakkalede şehit olunca aile dostları Sakallı Nurettin Pasa, damatları Eşref Alpdoğan paşa ve Hüseyin Abdullah Alpdoğan paşa büyüttüler okuttular ve evlendirdiler. Benim ve kardeşlerimin harçlıklarını da Nurettin Paşanın kızları Semiha ve Memduha hanımefendiler ve Abdullah Paşa verirdi. Silah ve askerliğe aşırı tutkun olduğumu farkeden Abdullah paşa “Kemal, sen benim bundan böyle özel sekreterimsin! Her Cumartesi okul çıkışı geleceksin, gerekirse pazar günleride burda kalırsın. Benim fazla ömrüm kalmadı. Yazmak için de gözlerim yeterli değil. Al şu paraları on tane sarı defter, kalem v.s. al ve bu Cumartesi iş başlıyor.” Ve ilk olarak dünya haritası üźerindeki Türkçeden türetilmiş dağ, göl, nehir, deniz ve şehir isimlerini işaretliyor ve nasıl türkçeden türetildiğini anlatıyordu. İki üç ay sonra bana güveni iyice artınca yıllardır sormak istediğim suali sordum. “Paşa baba orta kattaki banyonun önünden geçmemiz, oyun oynamamız, konuşmamız ve gülmemiz hep annem tarafından daha Tokat’tan İstanbula geldiğimiz1955 den beri yasak ve annem banyonun içinde sanki biri yaşıyormuş gibi konuşuyor ve bir keresinde ağlıyordu ve Nurettin ağbi anneme sarıldı ve o da ağladı.” Kemal bundan sonra sana babanın koyduğu isimle yani Usal diyecem, baban “Kemal” ismi göbek adı olarak verdi. Atatürk torunlarından birine benim ismimi ver dedi, biliyorsun benim bir kızım var Feriha ablan. Ve o banyoda kardeşim Eşref bir sabah Dolmabahçe’deki adaşınla Mustafa Kemal’le son defa konuşmuş ve sonra banyoyu yaktırmış…yarım saat sonra büyük bir gürültü geldi…kapının altından oluk oluk kan geliyordu ama silah sesi duymadık, kapıyı açtım…Eşref harakiri bıçağı ile bağırsaklarını dışarı dökerek intahar etmiş; Japonlar ONURLU ÖLÜM diyorlar.
  Kardeşim çok şiddetli, sert çok doğru ve korkusuzdu, sana benzetiyorum, huyunu. Oğlu Nurettin dedesinin ismini taşıyor ve maalesef babasız büyüdü annene Muzaffer abla der çünkü aynı kaderi paylaşıyorlar, annen babasını Çanakkalede, Nurettin de Kemal’e ders vermek için. Aratürk çok evhamlı pisikolojik olarak manik depressif hastası idi. İçkili iken çok neşeli, şakacı, dans müzik..BULUŞLAR, NELER YAPILMALI, MECLİSE HANGİ KANUNLARI vermeli…bütün yaptıkları ve yapacaklarının kararlarını hep O ünlü içki masasında almıştır ve Churcil…W. Churcil ne emretti ise gereğini ivedikle yerine getirmiştir; Halifeliğin bitirilişi, Harf Devrimi, Şapka Kanunu, Dinin kontrol altına alınması ve Kuranın türkçe okumması, Çarşafların kılıçla zorla açılnası ve Ulustaki İlk TBMM de kayınpederim Nurettin Paşa, Kazım Karabekir Rauf Orbay ve diğer paşalar, mebuslar ve özellikle Trabzon mebusu bir çok defa kanunlara ve İngiltereden gelen emirlere !!! karşı çıkıyorlar Atatürk köpürüyor, kürsüyü yumrukluyor ve karşısındaki muhalif
  Mebuslarda sıralara vurup bağırıyorlar memleketi sattın şimdide bize para imparatoru Yahudi Rothschild ve Churcil’in emirlerinimi kabul ettireceksin ve bu konuşmalar hep kapalı oturumlarda olurdu…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*