Son Haberler
Anasayfa » İngiliz valisi mustafa kemal; » İngilizler ilk icraatları bir tanesi istanbuldaki meclisi dagıtmak oldu Niye böyle yaptılar?

İngilizler ilk icraatları bir tanesi istanbuldaki meclisi dagıtmak oldu Niye böyle yaptılar?

ingilizler gelir gelmez ilk icraatları bir tanesi istanbuldaki meclisi dagıtmak oldu (istanbul’u işgal ettiler ülke genelinde işgali yaygınlaştırabilirlerdi ama öyle yapmayıp)Niye böyle yaptılar? çünkü o meclisi dağtmazsanız ankarda yeniden bir meclis nasıl kurabileceksin yine ozaman yapılanların hepsi bir plan dahilinde olmuştur ..

İslam!a en büyük düşman besleyen millet ingiliz (siyonist mason projesi’dir) Sadece osmanlı’ya değil İslam dünyasına en büyük darbeyi vuran ve zarar veren ingilizler’dir .bakın churchill anzakları Çanakkkale’ye göndeririken onlara bir hitapta bulunuyor DİYORKİ : Evlatlarım sizi savaşmaya göndermiyorum orada ölmek üzere olan bi hasta var (osmanlı) siz onu sadece gömüp halifeyi de alıp geleceksiniz !!’diyor bütün seneryo halifenin etrafında dönüyor .2.Abdülhamid handa bu yüzden tahtadan darbeyle indirlmiştir..

BUGÜN NASIL ANLAŞILABİLİR

Buğünü anlamak için en az 300 sene geriye gitmek lazım ve ozamann incelemek lazmdır halifeyi yok ettiler ama halifeyi ortadan kaldıramadılar gidenin yerine hanedandan yenii geliyor halife olarak kimse filistinde bir yahudi devleti kurulmasna müsade etmiyor ortadogu ingilizlere peşkeş çekilmiyor anlıyorlarki bu HİLAFET MÜESSESİNİ YOK ETMEKTEN BAŞKA ÇARELERİ YOK.. bugün tarihçiler buyursunlar cevap versinler İngiltere çanakkale muharebesinden sonra dört yıl boyunca o günkü başkentimiz olan istanbul’u işgal ettiler ülke genelinde işgali yaygınlaştırabilirlerdi ama öyle yapmayıp ülkeye yunanlıları getirdiler mesala yunan tarihçileri ingiliz kalleşliğine ugradıklarını söylüyorlar …   ( ekleme: Bizi Anadolu’ya İngilizler saldırttı. Mustafa Kemal diye bir kahraman türetip onunla Türkiye’nin yüzünü batıya (inkılapları yapması için)  çevirtmek için…” Yunan Tarihçi-Türkolog Dimitri Kitsikis  (Türk-Yunan Tarihi – İstanbul, Türk Dünyası Araştırmaları Dergisi, – Century Turkish-Greek Comparative History).)eseriyle tanınır )

Mesala ingilizler gelir gelmez ilk icraatları bir tanesi istanbuldaki meclisi dagıtmak oldu Niye böyle yaptılar? çünkü o meclisi dağtmazsanız ankarda yeniden bir meclis nasıl kurabileceksin yine ozaman yapılanların hepsi bir plan dahilinde olmuştur ..

tarihçi yavuz bahadıroğlu / aylık dergisi -95 sayı

Google Aramaları

  • çörçil çanakkale için orada bir hasta var onu gömüp geleceksiniz
  • ingilizler istanbuldan giderken ne yaptılar
  • istanbuldaki bu bulutlar niye böyle

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*