Son Haberler
Anasayfa » Belgeler » Osmanlı Devleti Yıkıldı Osmanlı Devletini ingilizler fransızlar italyanlar yıkmadı.Mustafa Kemal ve cuntası yıktı.

Osmanlı Devleti Yıkıldı Osmanlı Devletini ingilizler fransızlar italyanlar yıkmadı.Mustafa Kemal ve cuntası yıktı.

10647040_706963712692543_5779268753005965663_naaaaaaaaaaaaaaa

Osmanlı Devleti Yıkıldı Osmanlı Devletini ingilizler fransızlar italyanlar yıkmadı.Mustafa Kemal ve cuntası yıktı.

Devleti kurtarmak için toplanmış mecliste bunu yaptılar ve bu tarihten sonra osmanlı devleti tarihe karıştı. Arkasından 1.Meclis , lozana karşı direnen ,lozanı kabul etmek istemeyen , Mustafa kemale güveni kalmamış ,ismet inönü ye paşaya kalmamış, Daha Sonraki CHP Cuntasına güveni kalmamış olduğundan dolayı Lozana karşı çok büyük bir direniş gösterdiler. Hatta hatta Lozan konusu mecliste görüşülürken 25 ocak 1993 ‘te Mecliste şiddetli kavgalar oldu.Meclis 21-27 ocak arasındaki zabıtları süratle yayımlaması gerekiyor. Hele Trabzon milletvekili Ali Şükrü Bey ben bu yola baş koydum diye feryat ediyordu. Mustafa Kemalin yakasına yapıştı Aralarında yumruklaşmalar oldu. Tabi kim kimi dövdü onları bilmiyoruz çünkü meclis zabıtları hala yayınlanmadı.

Ama Ali Şükrü Bey ve Meclis çoğunluğu bu direnişin cezasını çok kısa sürede gördü. 2 ay sonra 27 martta Ali Şükrü Bey boğuldu. Sonra 1.Mecliste Darbe yapıldı.

Osmanlı Devleti Yıkılmıştı. Devleti ve milleti kurtarmak için toplanan 1.Meclisi , Mustafa Kemal ve Cuntası darbe yaparak ortadan kaldırdı.

Geriye ne kaldı. İngilizler ,Fransızlar ,İtalyanlar ,Mustafa Kemal ve İsmet Paşa kaldı.Başka bir güç Kalmadı ,Siyasi otorite kalmadı.Bunun üzerine Lozan’a gidildi ve Osmanlı Devletinin Toprakları tamamen parçalanıp bölündü yok edildi.

Yok Efendim;,

Mustafa Kemal Kurtardı ,Kurtarmasaydı yunan esiri olurduk , Yunan esareti altında namaz kılardınız…
Yunan kim oluyor ki Osmanlı Devletini işgal edecekti . Yunanın Toplam nüfusu kadar bizim o zaman askerimiz vardı.İşgalde Edemez , İşgal etmiş olsa bile topraklarımızı,devletimizi elinde bulunduramazdı.Asıl işgalciler Yunan değildi ,Hep yunanı gösteriyorlar.
Asıl işgalciler ingilizler,fransızlar ve italyanlardı .

ingilizler,fransızlar, italyanlar işgal etmiş ve Mustafa Kemali Siyasi muhatap kabul ediyorlar. ingilizler,fransızlar, italyanlar Vahteddin’i muhatap kabul etmiyorlar Mustafa Kemali muhatap kabul ediyorlar. Meclisi muhatap kabul etmiyorlar Mustafa Kemali Muhatap kabul ediyorlardı.

Çünkü ; Anlaşma Yaptılar.

Ve Topraklarımız bölündü. ŞİMDİ KURTULUŞ DİYE BİR OLAY YOK.

Ali Şükrü Bey(Trabzon Milletvekili) Diyor ki; “Cephedeki askerimizin kanı ,şehidimizin kanı satılmıştır.Biz ingilizlerle işgalcilerle anlaşma yapmak için değil onları kovmak için gelmiştik , Siz Askerimizin ve şehidimizin kanını sattınız , Mücadelemizi sattınız , Vatanımızı Sattınız , Siz Hainsiniz” diyor. Meclis onun için ayaklanıyor, ihaneti gördüğü için ayaklanıyor.

Peki Ne Oldu? Kurtardık Diyorlar…
Irak’ı Kim Kurtardı?
Verdik demiyorlar ,Bağdat bizim vilayetimizdi.
Suriye’yi Kim Kurtardı?
Hicaz’ı Kim Kurtardı?
Ürdün’ü Kim Kurtardı?
Libya’yı Kim Kurtardı?
Mısır’ı Kim Kurtardı?
Eğer Bağdat’tan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!
Kerkük’ten Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!
Hicaz’dan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!
Bir kaç bin ruble karşılığında satılan Batum’dan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!
Azerbeycan’dan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!
Güney Kafkas yadan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!
Adalardan Kurtulmak ,Batı Trakya’dan Kurtulmak ,Makedonya’dan ,Bosna Hersek’ten Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!
Hep Eyaletlerimizdi, Bunlardan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!

Dolayısıyla ortada KURTULUŞ DİYE BİR OLAY YOK!
Mustafa kemal ve Cuntasının ingilizlerle ,işgalcilerle iş birliği yapması neticesi topraklarımızın bölünmesi ve parçalanması var.

Eğer Mustafa kemal ve cuntasının bir yeri kurtarmaya güçleri yetseleydi , imkanları olsaydı ;
Selanik’i kurtarırlardı
Demek ki Kurtuluş diye bir olay yok!
AMA düşmanlar gitti .

-Düşmanlar Zaten gidecekti ,yani Paristeki Fransızlar Karsta hayvancılık yapmak için gelmemişlerdi .
Londrada ki ingilizler ,Konya ovasında buğdaycılık yapmak için gelmemişlerdi.
İtalyanlar, Trabzonda hamsicilik Rizede çaycılık yapmak yapmak için gelmemişlerdi.
Devleti yıkmak için gelmişlerdi , Toprakları parçalamak için gelmişlerdi.
Bu amaçlarını Mustafa Kemal ve Cuntası ile gerçekleştirdiler. Osmanlı devletini yok ettiler. Kurtuluş Savaşı hareketini yok ettiler , onun meclisini yokettiler. Daha Sonrada Mustafa Kemal ,İnönü’yü gönderdi. Bütün bunlar Lozan’da tescil edildi ve iş bitirildi.

ORTADA KURTULUŞ DİYE BİR OLAY YOK!

YOK OLUŞ VAR , YIKILIŞ VAR!

İstedikleri gibi devleti yıkıp , topraklarımızı parçaladıktan sonra ,Lozan antlaşması’da imzalandıktan sonra ingilizlerde el sallayarak gittiler Demek ki onlar buraya kalmak için gelmemişlerdi . Yıkıp , parçalayıp , yok etmek için gelmişlerdi.
Sadece bu mu?

Onlar ne kadar parşalarsalar parçalasınlar , bölerlerse bölsünler İSLAM vardı , KUR’AN vardı , TEVHİD vardı ,HİLAFET vardı ve ŞERİAT vardı. Bu inanç Bu Kurumlar Bu Hukuk var olduğu sürece parçalanmış ve Bölünmüş olan bu tabi parçalardaki insanlar süratle birleşecekti ve yeniden bir osmanlı meydana gelecekti. Saltanat olarak değil, Devlet ve medeniyet modeli olarak , güç olarak , süper güç olarak meydana gelecekti . Bunun olmaması içinden bişey yaptılar: ortadoğudaki, kafkaslardaki, balkanlardaki islam dünyasındaki insanları gönüllü olarak ve tabii olarak ne birleştiriyor ? ŞERİAT birleştiriyor , onu kaldırdılar.
Dikkat edin şimdi ;

İşgalci düşmanın hukukunu katolig ortadoks karması hukukunu tasdik ediyor bizim kurtarıcılar ve müslüman bir milleti islam hukukundan kurtarıyorlar.Gördünüz mü kurtuluşu!?
Hukukumuzdan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!

Bu müslümanları İstanbul merkezli bir tek siyasi otoriteye bağlayan ve gönüllü olarak bağlayan ta Adriyatikten Çin seddine kadar Afrikadan Hindistana kadar Bir Dünyayı Siyasi olarak ve gönüllü olarak bağlayan HİLAFET Kurumundan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!

İslam dünyasının Siyasi kıblesi olmuş İstanbul’dan Kurtulmak onun başkentliğinden, onun verdiği şereften ve onun kattığı misyondan Kurtulmak Kurtuluşsa Kurtulduk!
Şeriattan Kurtulduk!

Hilafetten Kurtulduk!

İşgalci Düşmanın Sembolü olan Şapkayı Silah zoruyla tatbik edip ,giymeyenlerin başını vurup , islamın sembolü sarıktan kurtulduk!

İslam Dünyasını ,ortadoğu , kafkaslar ve balkanları kültürel bakımdan birbirine bağlayan islam yazısından kurtulduk işgalci düşmanın latin yazısını silah zoruyla getirdik.
Yazımızdan da Kurtulduk!

Kültürümüzden de Kurtulduk!

İşgalci düşmanın dini tatil günü olan , kilise günü olan Pazarı getirip ,Cumadan Kurtulduk.
İşgalci düşmanın dini bayramı olan Yılbaşını(Hz.İsa’nın doğum günü) Noeli Silah zoru ile getirip HİCRİ TAKVİMDEN (HZ.Muhammed(s.a.s) hareketi)ni ifade eden İslami takvimden de Kurtulduk!
Daha sonraTanrı Uludur diye milleti uyutup Silah zoruyla ezandan da Kurtulduk.

ve
Düşmanı yeneceğiz ,Dini kurtaracağız ,Şeriatı kurtaracağız ,Vatanı kurtaracağız , Namusu kurtaracağız diye Toplanmış Askerimizi ve Mehmetçiğimizi ; CHP Kur’an çiğnetti ve KUR’AN dan da Kurtulduk.

Kaynak; 1; Hasan Mezarcı yakın tarih ve Mustafa Kemal ile alakalı konuşmaları yüzünden telegram (delirtilmiş-beyin sıfırlama) işkencesine maruz kalmış eski bir müftü ve milletvekilidir. 2;Türkiye’nin İlk Milli Eğitim Bakanı Doktor Rıza Nur, Hayatım ve Hatıratım

BAKINIZ; 1 Kasım 1922’de “Osmanlı İmparatorluğu münkarizdir” (yıkılmıştır) denmiş ve Saltanat, yani Osmanlı Imparatorluğu resmen sona erdirilmiştir.

Kaynak; ;Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin hukuk-i hâkimiyet ve hükümranînin mümessil-i hakikisi olduğuna dair heyet-i umumiye kararı. No. 308, 1/2 Kasım 1922. Bk.: Düstur, III. Tertip, 3. cild, sayfa 152, 153.

Mustafa kemal paşa önce yemin etti sonra ihanet;

M.Kemal paşa ” Hilâfet ve Saltanata, (islam devletine-islam birliği) İslâmiyete, (şeriata) Devlete, Bağlı kalacağına ,Kur’an-ı Kerim üzerine ettiği yemine ihanet etti.

  Kitaba göre Kemal paşa Kur’an-ı Kerim üzerine ettiği yemine ihanet etti. Yemin Allah adına yapılır. Kur’ana el dokundurup dokundurmamanın bir farkı yoktur. Vallahi ve Billahi denilmesi kafidir. Ancak kitaba göre ortada bir yemin ve bir ihanet var.

(Tarihçi-Yazar Osman Öndeş Avni Paşa Anlatıyor” isimli kitap)

Birinci türkiye meclisi; Trabzon Mebusu Şehit Ali Şükrü Bey Diyorki; Kurtuluş Savaşında şehit olan askerlerimizin kanlarını Lozan’da sattınız. Siz hainsiniz. (Mustafa Kemal ve İsmet İnönüye hitaben)

Kaynak; Yalan Söyleyen Tarih Utansın, -Mustafa Müftü oğlu

T.C. kurulmadan önce itilaf (İngiliz siyonizm mason projesi) devletleri ile gizli antlaşmalar yapıldı.Anlaşmada; çok partili (gerçek demokrasi ve cumhuriyet) hayata m. kemalin ölümünden ancak 8 yil sonra gecildi. m. kemal yönetimi tam bir diktatörlüktü. Ülkenin yeraltı zenginliklerine ,100 yıl boyunca değerli yeraltı maden ve kaynaklarını kullanamayacağına ilişkin bir madde Lozanda imzalandı.. Petrol alımı ve kullanımı Avrupa petrol şirketleri ile tüketilecek, Araplardan direk alınmayacak… (halen daha bu geçerlidir) İslami görünüm ve yaşam tarzı derhal terkedilecek.Gayri müslimler (yahudi ve ermeni kökenliler) devletin önemli noktalarına görevlendirilecekler, köklü müslüman olanlar yönetime katiyen katılmayacak.. İsrail ve Turkiye siyonizm icin kurulan 2 devlettir…unutlmamaliki Lozanda hilafet kaldirildi.Hatta ”İnglzler bizi tanisin diye,Hristiyanlıgı bile kabul ederz” demisti, ata ve saz arkadaslari(!?)

Kaynak;1;Yakın tarih ansiklopedisi 3.cild (sahife ;62) 2;Tarihçe, s. 137 3;Büyük (orta)  Doğu, sayı 29, , s. 277 4; Hempher’in Hatıraları -Kıdemli Albay Hüseyin Hilmi Işık

Daha fazla bilgi için şu linklere bakabilirsiniz;

Mustafa Kemal Türk Degil ki Atatürk Olsun! Acaba bu, bir şuur altı boşalması mıdır?!Örnekle anlatmak isteriz;http://yakintarihimiz.org/mustafa-kemal-turk-degil-ki-ataturk-olsun-acaba-bu-bir-suur-alti-bosalmasi-midirornekle-anlatmak-isteriz.html
Osmanlı devleti yıkılmış bir devlet değil, durdurulmuş bir medeniyettir.Abdülhamit’i tahttan indiren “Hareket Ordusu’nun (darbesi) yüzde 60’i Selanikli Yahudilerdi”(Atatürk Kurmay Başkanı)
http://yakintarihimiz.org/osmanli-devleti-yikilmis-bir-devlet-degil-durdurulmus-bir-medeniyettir.htmlM.Kemal paşa ” Hilâfet ve Saltanata, (islam devletine-islam birliği) İslâmiyete, (şeriata) Devlete, Bağlı kalacağına ,Kur’an-ı Kerim üzerine ettiği yemine ihanet etti.
http://yakintarihimiz.org/m-kemal-pasa-hilafet-ve-saltanata-islam-devletine-islam-birligi-islamiyete-seriata-devlete-bagli-kalacagina-kuran-i-kerim-uzerine-ettigi-yemine-ihanet-etti.htmlBu yazımda Devlet-i Aliyye’nin (osmanlı devletinin) yıkılışını ve Sultan Abdülhamid’in tahtan nasıl ve neden indirildiğini okuyacaksın. Bu yazılanları daha önce hiç duymamış olman,üniversitede ve sonrasında yüzlerce tarih kitabı okumana rağmen bu gerçeklere hiç bir yerde rastlamamış olman sana iki şeyi anlatmalı ; Birincisi biz hala daha (1945’e kadar İngiltere’nin 1945’ten sonra abd’nin) Sömürge Kabinesi’nin (Fulbright Eğitim Komisyonu) belirlediği eğitim sistemiyle dünyayı ve kendi geçmişimizi okuyoruz. ikincisi ve daha acı olan ise gerçek tarihe ters metinler yazdığını düşündüğümüz , yaşantısı muhafazakar veya devrimci yazarlarımız bile aslında onların hizmetinde!
http://yakintarihimiz.org/selman-kayabas-operasyon-kitabinin-ozeti.html

Google Aramaları

  • Mustafa kemal cunta
  • Mustafa kemal cuntası
  • zsa zsa gabor 15 yaş
  • osmanlı döneminde şehit olan mustafa kemal
  • osmanlı devletindeki cuntacılar
  • mustafa Kemal atatürk yıkmaya
  • M KEMAL italyanları nerede durdurdu
  • İNGİLİZLERİN VE FRANSIZLARIN DEVLETİ
  • erkek dini mevzular
  • dini mevzular

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*