Son Haberler
Anasayfa » Kemalizm ve Atatürkçülük İlerlemeye Manidir; » Pkk ve Kemalizm Aynı Amaca Hizmet Ediyor!Kemalizm, Türk Düşmanlığıdır!

Pkk ve Kemalizm Aynı Amaca Hizmet Ediyor!Kemalizm, Türk Düşmanlığıdır!

Pkk ve Kemalizm Aynı Amaca Hizmet Ediyor!Kemalizm, Türk Düşmanlığıdır!

Sengin,Kemalizm ve PKK’nın Kürt ve Türk halklarını ifsad ettiğini belirtti. Kendilerine olan yardımları nedeniyle Kürt ve Türk halklarına teşekkür eden  Sengin,Türk toplumunu ifsad eden Kemalizm’in aynı etkiyi Kürtler üzerinde yapamadığını, aynı eller tarafından Kürt halkı üzerine de Abdullah Öcalan’ın musallat edildiğini ifade etti

Türk halkına Allah’dan selam ve bereket dileyerek konuşmasına başlayan  Sengin “ey şanlı ecdadın torunları, sizler İslam’ın bayrağını asırlarca yücelttiniz ve İslam’ı kıtalara taşıdınız” sözleri ile övgüde bulundu.

Yakın tarihi bilen her Müslüman’ın son asırda “Haçlılar ve işbirlikçi mürtedlerin” yaptıklarından haberdar olduğunu, kurulan cumhuriyet ile Kemalizm eliyle Türk halkına ifsada uğradığını, din ve ahlaktan kopuk bir toplum yetiştirilmeye çalışıldığını belirtti.

Türk toplumunu ifsad eden Kemalizm’in aynı etkiyi Kürtler üzerinde yapamadığını, aynı eller tarafından Kürt halkı üzerine de Abdullah Öcalan’ın musallat edildiğini, Kemalizm eliyle Kürtler üzerinde uzun sürede yapılamayan ifsadın PKK eliyle kısa sürede yapıldığını söyledi.

ABD, NATO ve işbirlikçilerinin oyunlarının farkında olarak cihadlarını sürdürdüklerini, eğer cihadları olmasa Afgan halkının da benzeri ifsadlara uğrayacağını, cihadları ile din, ahlak ve mukaddesatlarını muhafaza ettiklerini belirten Molla Sengin, mücadelelerinin yardımına koşulması çağrısında bulundu.

Devamında  Sengin herkesin başına ölümün geleceğini, önemli olanın doğru yol üzere olmak, Allah’a itaat etmek olduğunu belirtti. Küfür milletinin toplanıp kaynaklarını seferber ettiklerini, Müslümanların bu mücadeleden gafil kalmaması gerektiğine dikkat çeken sengin lideri önceki nesiller nasıl akidesi için savaştı ile bugün Müslümanların da akidesi için savaşması gerektiğini bildirdi. (Gazeteci-Fatih Tezcan analiz merkezi)

Daha fazla bilgi için şu linklere bakabilirsiniz;

PKK ve Kemalizm Aynı Amaca Hizmet Ediyor!

http://yakintarihimiz.org/pkk-ve-kemalizm-ayni-amaca-hizmet-ediyor.html

Siyaset Bilimi Uzmanı Dr. Akın Ünver:’PKK, Kemalizm’in aynadan yansımasıdır.

http://yakintarihimiz.org/siyaset-bilimi-uzmani-dr-akin-unverpkk-kemalizmin-aynadan-yansimasidir.html

PKK, Kemalist devletin bir projesidir.Gazeteci ve yazar İbrahim Güçlü

http://yakintarihimiz.org/pkk-kemalist-devletin-bir-projesidir.html

Kemalizm ve Atatürkçülük İlerlemeye Manidir-Tüm Linkler;

Ey Müslüman Türk ve Kürt Milleti !..Sizin için “Yahudileşmiş (kemalizm) Türk ve Kürt” iki ayrı baraj kurdu.

Türkiye’deki Yahudiler ve Masonlar-Tüm Linkler;
http://yakintarihimiz.org/turkiyedeki-yahudiler-ve-masonlar-tum-linkler-2.html

Mustafa Kemal Türk (ve müslüman) Degil ki Atatürk Olsun-Tüm Linkler ;
;http://yakintarihimiz.org/mustafa-kemal-turk-ve-musluman-degil-ki-ataturk-olsun-tum-linkler.html

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*