Son Haberler
Anasayfa » Genel » Türklerin atası M.Kemal değil, bu milleti ona düşman etmeyin.

Türklerin atası M.Kemal değil, bu milleti ona düşman etmeyin.

Türklerin atası M.Kemal değil, bu milleti ona düşman etmeyin.

Kemalist ideologlar toplumdan bedel istiyorlar. Olmayan minnetin bedeli! “Atatürk olmasaydı babanız belli olmazdı” sözünden milletin nasıl da tiksindiğini görmek istemiyorlar. Bu söz, kendileri de dahil 76 milyonluk milletin tüm bireylerine büyük hakarettir. Ecdada saygısızlıktır. Seyit Onbaşı’ya, Fevzi Çakmak’a, Kazım Karabekir’e, Nene Hatun’a, Sütçü İmam’a, Çanakkale’de hoşaf-ekmek yiyen Mehmetler’e hakarettir. “Rant” yiyeceksiniz diye tüm millete -çok özür dileyerek söylüyorum- “piç” muamelesi çekmeyin. Küfürbazlıkta öyle ileriye gittiniz ki marjinal olup çıktınız! Türklerin atası M.Kemal değil, bu milleti ona düşman etmeyin. tesettürlü ,sakallı ve muhafazakar insanlara karşı silah olarak kullanmaktan da vazgeçin. Mal bulmuş mağribi ayaklarına yatmayın, basitleşmeyin!

Atatürk olmasaydı Dersim katliamı yaşanmazdı, İskilipli Atıf Hoca (ve binlerce alim) asılmaz, İslam dünyasının birliğini sağlayan Halifelik kurumu kaldırılmaz, alfabemiz bizim kanımızı dökenlerinkiyle değiştirilmezdi. Atatürk olmasaydı bal gibi de Kazım Karabekir olurdu! Atatürk olmasa CHP olmazdı.

Sayın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları! Gelin artık birbirimize dayatma (empoze) yapmaktan, zoraki kabullerden vazgeçelim! İsteyen dilediğine (ideolojiseine) inansın ve bir işin başına ehli (parti) olan geçsin. Dayısı olan değil ehli olan geçsin. ancak hala bazı yerlerde dayı’ların hükmü var. Bunu da biliyoruz. Özellikle hukuk alanında öyle çok kaba’laşmış dayılar var ki milletin adalet duygusunu incitiyor. Artık bu kadar zulüm yeter. İnsanın insana yaptığını görüyorsunuz bunu hayvan hayvana yapmıyor. Biz sadece Hz.Muhammed Mustafa’nın yolundan ve izinden gideriz. Hiç kimse bizim yolumuzdan zoraki gitmek zorunda değil, biz de hiç kimsenin yolundan “zoraki gitmeme” hakkına sahip olmalıyız. Bu dünyada hiç kimseye illa ki “Şu insanın (m. kemal’in) izinden gideceksin” dayatması yapılamaz. İsteyen kişi istediği dini seçebiliyor değil mi, bizim için Allah katında din islam’dır ve diğer dinler ve ideolojiler bizim yolumuz değildir.Ben “Mustafa Kemal’in askeri” olma fikrindeki “diğerini yok sayma” kanaatine katılmak zorunda değilim! Ben heykellere çiçek sunmak zorunda değilim! Dileyen gitsin en güzelinden sarı laleler alarak heykellerin önüne atsın, “leküm diniküm veliyedin” elhamdülillah!

Ben Allah’tan gayrının karşısında “dikilmek” istemiyorum, zorlama! Ben de senin alnını zorla secdeye yapıştıracak değilim! Madem ki egemenlik kayıtsız şartsız milletin öyleyse irademizi ipoteklerden ve sanal korku imparatorluklarından kurtararak ortaya koyalım.

[Gazeteci ve yazar.Mazlumdur Başkan Yardımcısı, H.Yakışıklı,]

Daha fazla bilgi için şu linklere bakabilirsiniz;

 

Mustafa Kemal Türk (ve müslüman) Degil ki Atatürk Olsun-Tüm Linkler ;

Daha fazla bilgi için şu linklere bakabilirsiniz;http://yakintarihimiz.org/mustafa-kemal-turk-ve-musluman-degil-ki-ataturk-olsun-tum-linkler.html

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*